Свято Останнього дзвоника в Олешанській територіальній громаді
29 травня 2026 року у закладах загальної середньої освіти Олешанської ТГ відбулося свято "Останнього дзвоника". Не дивлячись на військовий стан, свято відбулося в атмосфері позитиву та натхнення.10:51 04.06.2026









