Привітання голови Олешанської територіальної громади Богдана Двояка з нагоди Дня матері
Дата: 12.05.2024 11:31
Кількість переглядів: 249
Дорогі жінки! Милі мами!
Від щирого серця вітаю вас зі святом - Днем матері! Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому будинку!
Низький уклін Вам наші рідненькі!!!
З повагою та вдячністю, Олешанський сільський голова Богдан Двояк