A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Олешанська об'єднана територіальна громада
офіційний сайт

Розклад руху автобусів

 Завантажити розклад руху автобусів:

Розклад руху автобусів
Олешанський напрямок               (з Івано-Франківська)
Час відправлення  Населений пункт Примітка
8:30 Олеша  
9:00 Суходіл  
10:25 Луг  
10:40 Будзин  
11:45 Делева  
13:15 Суходіл крім Нд.
15:00 Мостище  
16:00 Будзин крім Нд.
16:40 Луг  
16:50 Олеша  
17:35 Делева  
18:15 Суходіл  
19:10 Олеша  
20:00 Мостище  
     
Івано-Франківський напрямок    (з Олешанської ОТГ
Час відправлення  Населений пункт Примітка
6:20 Мостище  
6:30 Олеша  
6:45 Суходіл  
7:15 Будзин  
7:50 Делева  
10:30 Олеша  
11:30 Суходіл крім Нд.
12:10 Луг  
13:15 Будзин крім Нд.
13:55 Делева  
16:30 Мостище  
16:50 Суходіл  
18:00 Олеша  
18:15 Суходіл  
18:20 Луг  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь