Поради від Мінрегіону: Як підготуватися до опалювального сезону
Дата: 27.09.2022 12:32
Кількість переглядів: 628
Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян активно індивідуально готуватися до опалювального сезону.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04356946/ab37b91150ed7830f5e2d03b6342b30e.jpg)
Одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях.
![?](https://secureurl.fwdcdn.com/url/xZICNLt24iZRLXPwu6kIUQ/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdDZlLzEvMTYvMWY0YWMucG5n?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
Розроблені інформаційно-графічні матеріали спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації.
![?](https://secureurl.fwdcdn.com/url/Omq747281QqWWYF5jTcgsg/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdDUxLzEvMTYvMjcxNC5wbmc?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)