Свято Останнього дзвоника в Олешанській територіальній громаді
29 травня 2026 року у закладах загальної середньої освіти Олешанської ТГ відбулося свято "Останнього дзвоника". Не дивлячись на військовий стан, свято відбулося в атмосфері позитиву та натхнення.
Приємною несподіванкою для всіх стали подарунки, які були отримані від шановних гостей свята, а саме: за сприянням заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Мандара Ігора Богдановича Делівський ліцей отримав набір меблів для навчального класу вартістю 121105 грн. Такий саме набір меблів отримав Петрівський ліцей за сприянням депутата Івано-Франківської обласної ради Слободяна Любомира Ярославовича.
Олешанський сільський голова Богдан Двояк та вся Олешанська громада висловлює щиру подяку поважним високопосадовцям.